top of page

Packages

We offer individual lessons as well as group lessons up to three students. As the number of students increases, the price per student decreases.

The number of lessons per week does affect most students' progress. We recommend at least two lessons per week with each lesson lasting 90 minutes.

  • 4 Lessons

    140$
    1 Month, 1 Lesson per week
    Valid for one month
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
  • Best Value

    8 Lessons

    240$
    1 Month, 2 Lessons per week
    Valid for one month
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
  • 16 Lessons

    480$
    1 Month, 4 Lessons per week
    Valid for one month
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
    • I'm a benefit
bottom of page